Филтри -

Жетварки

Резултати од пребарување: 2499 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2499 огласа: Жетварки

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
48.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
5.400 € UAH 233.000 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 8 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кропивницький
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови адаптер за жито Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki нови адаптер за жито Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki
2
Контактирајте го продавачот
4.287 € UAH 185.000 UAH
Адаптер за жито
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Біла Церква
Контактирајте го продавачот
6.929 € UAH 299.000 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.3 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.660 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
5.800 US$ EUR ≈ 5.344 €
Адаптер за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.989 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.225 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.660 €
Адаптер за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Forlì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Машівка
Контактирајте го продавачот
аукција 40,20 € DKK 300 DKK
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.3 м
Украина, Машівка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 2.65 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
9.900 US$ EUR ≈ 9.121 €
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
8.436 € UAH 364.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
11.190 € UAH 483.000 UAH
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 9.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
11.920 € UAH 514.500 UAH
Секач за маслена репка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
9.977 € UAH 430.500 UAH
Секач за маслена репка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
7.601 € UAH 328.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
9.085 € UAH 392.000 UAH
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Kunde
адаптер за пченка Claas CORIO 875 FC CONSPEED
1
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража 150 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2499 огласа
Прикажи