Филтри -

Жетварки Biso од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

15 огласа: Жетварки Biso

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
адаптер за жито Biso VX750 Vario
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
6.670 € CZK 165.000 CZK
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Чехија, Lány
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Lány
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
15.550 € PLN 68.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска
адаптер за жито Biso VX-H 900
1
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 11 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи