Филтри -

Жетварки Biso од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Жетварки Biso од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
5.150 €
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
адаптер за соја Biso Flex адаптер за соја Biso Flex
2
Контактирајте го продавачот
1.900 US$ EUR ≈ 1.778 €
Адаптер за соја
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юрченкове
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за соја Biso Flex адаптер за соја Biso Flex
2
Контактирајте го продавачот
1.900 US$ EUR ≈ 1.778 €
Адаптер за соја
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юрченкове
адаптер за соја Biso Flex адаптер за соја Biso Flex
2
Контактирајте го продавачот
1.900 US$ EUR ≈ 1.778 €
Адаптер за соја
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юрченкове

Други марки во делот "Жетварки од Украина"

Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.275 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.910 €
Адаптер за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
1.393 € UAH 61.000 UAH
Адаптер за жито
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Белая - Церковь
адаптер за жито Metalfor S770 адаптер за жито Metalfor S770 адаптер за жито Metalfor S770
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.230 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.970 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Сахновщина
Контактирајте го продавачот
570,80 € UAH 25.000 UAH
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.850 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.3 м
Украина
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.140 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
48.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
нови адаптер за пченка John Deere AkturkMakina
1
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.930 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2021 Километража 400 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Odessa
нови адаптер за пченка New Holland AkturkMakina
1
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Odessa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи