Филтри -

Жетварки Capello од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Жетварки Capello

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.520 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
адаптер за пченка Capello XC Spartan 520 адаптер за пченка Capello XC Spartan 520
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Жетварка за чешлање
Година 2020 Километража 2022 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Schwülper
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Адаптер за пченка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
35.440 € PLN 155.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи