Филтри -

Жетварки Capello од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Жетварки Capello од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Жетварка за чешлање
Година 2020 Километража 2022 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Schwülper
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
64.999 €
Адаптер за жито
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Sittensen
адаптер за пченка Capello XC Spartan 520 адаптер за пченка Capello XC Spartan 520
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Германија, Holle-Grasdorf

Други марки во делот "Жетварки од Германија"

Контактирајте го продавачот
11.500 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Адаптер за жито
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2019 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
26.641 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
адаптер за пченка Krone EASY COLLECT 900-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Uelzen
ротациона жетварка за пченка Krone EASY COLLECT 900-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Uelzen
адаптер за жито New Holland VARIFEED 10,70 M HD
1
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Oyten
адаптер за жито Krone XDISC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
27.550 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи