Филтри -

Жетварки Case IH од Германија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Жетварки Case IH од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, De-92536 Pfreimd

Други марки во делот "Жетварки од Германија"

Контактирајте го продавачот
10.050 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
нови ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 600 SD
1
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
31.932 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.137 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
111.736 €
Адаптер за жито
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.025 €
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Westerstede
нови жетварка за чешлање Claas Direct Disc 500 P
1
Контактирајте го продавачот
73.800 € Без ДДВ
Жетварка за чешлање
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.52 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bockel - Gyhum
нови секач за маслена репка Claas RAPSAUSRÜSTUNG VARIO SCHNEIDWERK
1
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
34.584 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.373 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.905 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
40.437 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
50.015 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-88367 Hohentengen
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
14.611 €
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Адаптер за жито
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-29562 Suhlendorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи