Филтри -

Жетварки Caterpillar

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Жетварки Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.840 €
Адаптер за жито
Година 2006 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Демидівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.840 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 27.490 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Підгайці
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи