Филтри -

Жетварки Claas од Австрија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Жетварки Claas од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
26.800 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart

Други марки во делот "Жетварки од Австрија"

Контактирајте го продавачот
18.900 €
Секач за маслена репка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
63.900 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
27.433 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
24.545 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
29.874 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.167 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
36.914 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
45.663 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
34.444 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2013 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
24.545 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2015 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
29.875 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
45.663 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
36.914 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
29.083 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
34.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 4.2 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
68.700 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
8.332 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Жетварка за чешлање
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи