Филтри -

Жетварки Claas од Европа

Резултати од пребарување: 318 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

318 огласа: Жетварки Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Săcălaz
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 600 SD
1
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
адаптер за пченка Claas 6218 8R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
адаптер за жито Claas 10"
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
адаптер за жито Claas 12"
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
31.932 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
13.025 €
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Westerstede
адаптер за жито Claas 15”
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
адаптер за жито Claas VARIO 1050 адаптер за жито Claas VARIO 1050 адаптер за жито Claas VARIO 1050
3
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Krzyżanów
нови жетварка за чешлање Claas Direct Disc 500 P
1
Контактирајте го продавачот
73.800 € Без ДДВ
Жетварка за чешлање
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.52 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bockel - Gyhum
нови секач за маслена репка Claas RAPSAUSRÜSTUNG VARIO SCHNEIDWERK
1
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-88367 Hohentengen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 318 огласа
Прикажи