Филтри -

Жетварки Claas од Германија

Резултати од пребарување: 199 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

199 огласа: Жетварки Claas од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 600 SD
1
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
31.932 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.025 €
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Westerstede
нови жетварка за чешлање Claas Direct Disc 500 P
1
Контактирајте го продавачот
73.800 € Без ДДВ
Жетварка за чешлање
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.52 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bockel - Gyhum
нови секач за маслена репка Claas RAPSAUSRÜSTUNG VARIO SCHNEIDWERK
1
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-88367 Hohentengen
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
адаптер за жито Claas direct disc 600 адаптер за жито Claas direct disc 600
2
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
адаптер за жито Claas direct disc 500 premiumline neuwertig
1
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
адаптер за соја Claas S 750
1
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Адаптер за соја
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
37.610 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.371 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
37.610 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 56 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 199 огласа
Прикажи