Филтри -

Жетварки Claas од Литванија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Жетварки Claas од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 2.800 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи