Филтри -

Жетварки Claas од Украина

Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

100 огласа: Жетварки Claas од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.275 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.930 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Bila Tserkva
адаптер за жито Claas S 900 адаптер за жито Claas S 900
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
19.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Lutsk
нови адаптер за жито Claas Maxflex 770 нови адаптер за жито Claas Maxflex 770 нови адаптер за жито Claas Maxflex 770
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
адаптер за жито Claas F30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.690 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
30.830 US$ EUR ≈ 28.850 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Безуглівка
адаптер за жито Claas С900 адаптер за жито Claas С900
2
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 05/2001 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 14 км/ч
Година 06/2007 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.679 €
Адаптер за жито
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 5.1 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2017 Километража 300 м/ч Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.070 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Bila Tserkva
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи