Филтри -

Жетварки Claas од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Жетварки Claas од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4.68 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
5.260 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
6.575 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 10.8 м
Унгарија, Csengele
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи