Филтри -

Жетварки Dominoni

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Жетварки Dominoni

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
48.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.43 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 05/2011 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
24.900 US$ EUR ≈ 23.300 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2013 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража 3000 м/ч Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Romaniv
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ovruch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.8 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража 300 м/ч Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
адаптер за пченка Dominoni S978BTR-70 адаптер за пченка Dominoni S978BTR-70 адаптер за пченка Dominoni S978BTR-70
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража 1900 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
адаптер за пченка Dominoni S978 адаптер за пченка Dominoni S978 адаптер за пченка Dominoni S978
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи