Филтри -

Жетварки Fendt

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

13 огласа: Жетварки Fendt

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
адаптер за жито Fendt POWER FLOW 5,50M
1
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
5.288 € PLN 22.500 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
150.769 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Секач за маслена репка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17209 Leizen
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Holle-Grasdorf
адаптер за жито Fendt 30" Powerflow
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
адаптер за жито Fendt 25" Powerflow
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Германија, Oyten
адаптер за жито Fendt 6330
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
адаптер за жито Fendt FT 20 *Schneidwerk* адаптер за жито Fendt FT 20 *Schneidwerk* адаптер за жито Fendt FT 20 *Schneidwerk*
3
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи