Филтри -

Жетварки Fendt од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Жетварки Fendt од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
адаптер за жито Fendt POWER FLOW 5,50M
1
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
150.769 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Секач за маслена репка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17209 Leizen
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
адаптер за жито Fendt FT 20 *Schneidwerk* адаптер за жито Fendt FT 20 *Schneidwerk* адаптер за жито Fendt FT 20 *Schneidwerk*
3
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи