Филтри -

Жетварки Fimaks

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Жетварки Fimaks

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови адаптер за пченка Fimaks СИЛОРЕЗКИ | DOUBLE CHOP 1500 |
1
Контактирајте го продавачот
11.110 € KZT 5.350.000 KZT
Адаптер за пченка
Капацитет 20 т/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Казахстан, Astana
нови адаптер за пченка Fimaks СИЛОРЕЗКИ | DOUBLE CHOP 2100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.620 € KZT 8.000.000 KZT
Адаптер за пченка
Капацитет 30 т/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Казахстан, Astana
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови адаптер за пченка Fimaks RF-152 нови адаптер за пченка Fimaks RF-152
2
Контактирајте го продавачот
6.855 € KZT 3.300.000 KZT
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Казахстан, Astana

Other makes in the section "Жетварки"

Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.987 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
5.800 US$ EUR ≈ 5.342 €
Адаптер за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
адаптер за пченка КМС 8 РЯДОВ!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
нови адаптер за пченка John Deere AkturkMakina
1
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.570 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
нови адаптер за пченка New Holland AkturkMakina
1
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2021 Километража 400 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Odessa
нови адаптер за пченка Case IH AkturkMakina нови адаптер за пченка Case IH AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.500 €
Адаптер за жито
Работна брзина 10 км/ч
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.630 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.030 €
Адаптер за жито
Капацитет 40 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2008 Километража 300 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина
адаптер за пченка КМС 8_2012 г.в.!!!! УСТАНОВЛЕН НОВЫЙ ШНЕК СТОИМОСТЬЮ 70 000 ГРН!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
48.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, с.Путрівка
адаптер за пченка John Greaves ЖК-82    2019 год !!!!!
1
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.490 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.45 м
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 70.920 €
Адаптер за пченка
Година 01/2021 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
8.450 € BYN 30.000 BYN
Адаптер за пченка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Korolev Stan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи