Филтри -

Жетварки Geringhoff од Европа

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

39 огласа: Жетварки Geringhoff

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Адаптер за пченка
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Словачка, Šurany
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за жито Geringhoff Rota Disc *Maispflücker* адаптер за жито Geringhoff Rota Disc *Maispflücker*
2
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Адаптер за жито
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
68.700 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
25.200 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
12.460 € PLN 54.500 PLN
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
аукција 21.310 € DKK 159.000 DKK
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.200 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Korfantów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи