Филтри -

Жетварки Geringhoff од Германија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Жетварки Geringhoff од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
адаптер за жито Geringhoff Rota Disc *Maispflücker* адаптер за жито Geringhoff Rota Disc *Maispflücker*
2
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Адаптер за жито
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.200 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
25.126 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Klein Bünzow
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи