Филтри -

Жетварки Idass

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Жетварки Idass

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask

Други марки во делот "Жетварки"

Контактирајте го продавачот
11.500 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Адаптер за жито
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.650 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
1.698 € UAH 77.000 UAH
Адаптер за жито
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.320 €
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, смт.Володарка
адаптер за жито Claas Vario 900 адаптер за жито Claas Vario 900
2
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2010 Километража 2100 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2019 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
26.641 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 12/2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
34.400 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за соја
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина
адаптер за пченка Geringhoff RD 600 адаптер за пченка Geringhoff RD 600 адаптер за пченка Geringhoff RD 600
3
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Романија, Inand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи