Филтри -

Жетварки John Greaves

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Жетварки John Greaves

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.019 €
Адаптер за пченка
Капацитет 12 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Теребовля
адаптер за пченка John Greaves ЖК-82    2019 год !!!!!
1
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.750 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.112 € UAH 400.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2016 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Недригайлів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ЖНС - 9,1 адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ЖНС - 9,1 адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ЖНС - 9,1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
11.390 € UAH 500.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
адаптер за пченка John Greaves ЖК-80
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи