Филтри -

Жетварки Krone

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Жетварки Krone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
98.750 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
281.432 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
115.942 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
334.424 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
50.800 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
ротациона жетварка за пченка Krone Kemper 460 ротациона жетварка за пченка Krone Kemper 460 ротациона жетварка за пченка Krone Kemper 460
3
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 09/2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Италија
нови адаптер за жито Krone X-Collect 750-3 нови адаптер за жито Krone X-Collect 750-3 нови адаптер за жито Krone X-Collect 750-3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
адаптер за жито Krone XDISC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Bardowick
адаптер за пченка Krone Easy Collect 6000 за делови адаптер за пченка Krone Easy Collect 6000 за делови адаптер за пченка Krone Easy Collect 6000 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Walsrode
ротациона жетварка за пченка Krone EASY COLLECT 900-3
1
Контактирајте го продавачот
аукција 9.900 € Со вклучен ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2018 Километража 2300 м/ч Ширина на опфаќање
Германија
адаптер за пченка Krone XCOLLECT 900-3
1
Контактирајте го продавачот
аукција 14.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија
ротациона жетварка за пченка Krone Easy Collect 903
1
Контактирајте го продавачот
аукција 4.900 € Со вклучен ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
ротациона жетварка за пченка Krone EASYCOLLECT 6000 FP
1
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
38.510 € GBP 33.000 GBP
Ротациона жетварка за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се