Филтри -

Жетварки Krone од Германија

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

42 огласа: Жетварки Krone од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
адаптер за пченка Krone EASY COLLECT 900-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Uelzen
ротациона жетварка за пченка Krone EASY COLLECT 900-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Uelzen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за жито Krone XDISC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
29.411 €
Жетварка за чешлање
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
334.487 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
281.558 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Германија, Sittensen
ротациона жетварка за пченка Krone X-Collect 900-3 *Pendelrahmen*
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Жетварка за чешлање
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
71.000 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
адаптер за пченка Krone XCOLLECT 900-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Walsrode
адаптер за пченка Krone XCOLLECT 900-3 адаптер за пченка Krone XCOLLECT 900-3 адаптер за пченка Krone XCOLLECT 900-3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Nienburg
Контактирајте го продавачот
14.979 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-84539 Ampfing
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи