Филтри -

Жетварки Maans

Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

133 огласа: Жетварки Maans

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.980 € UAH 900.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
17.950 € UAH 770.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Здовбиця
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.629 € UAH 241.500 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
967,40 € UAH 41.500 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.140 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
15.150 € UAH 650.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
23.700 US$ EUR ≈ 21.860 €
Адаптер за жито
Капацитет 200 т/ч Работна брзина 5 км/ч
Година 2017 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
6.241 € UAH 267.800 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 02/2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
15.150 € UAH 650.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 13 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
1.154 € UAH 49.500 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.150 € UAH 650.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.070 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.44 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
5.629 € UAH 241.500 UAH
Секач за маслена репка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
18.650 € UAH 800.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
7.098 € UAH 304.500 UAH
Секач за маслена репка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
6.061 € UAH 260.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.692 € UAH 330.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.692 € UAH 330.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.692 € UAH 330.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.692 € UAH 330.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.9 м
Украина, Zdolbunov
нови секач за маслена репка Maans Ріпаковий стіл (рапсовый стол) для John Deere S780 нови секач за маслена репка Maans Ріпаковий стіл (рапсовый стол) для John Deere S780 нови секач за маслена репка Maans Ріпаковий стіл (рапсовый стол) для John Deere S780
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.692 € UAH 330.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.8 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.692 € UAH 330.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
5.629 € UAH 241.500 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 02/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
7.692 € UAH 330.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.692 € UAH 330.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Zdolbunov
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Претплати се