Филтри -

Жетварки Maans од Украина

Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

132 огласа: Жетварки Maans од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
23.700 US$ EUR ≈ 22.180 €
Адаптер за жито
Капацитет 200 т/ч Работна брзина 5 км/ч
Година 2017 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
33.560 € UAH 1.470.000 UAH
Адаптер за соја
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.522 US$ EUR ≈ 18.270 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
14.840 € UAH 650.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
6.113 € UAH 267.800 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 02/2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
5.514 € UAH 241.500 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 02/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
20.430 € UAH 895.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
14.840 € UAH 650.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
17.650 € UAH 773.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
20.430 € UAH 895.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.44 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
18.260 € UAH 800.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
27.630 € UAH 1.210.000 UAH
Адаптер за жито
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
20.550 € UAH 900.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
17.580 € UAH 770.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
14.840 € UAH 650.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 13 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.840 € UAH 650.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
5.514 € UAH 241.500 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
1.130 € UAH 49.500 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
947,50 € UAH 41.500 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
11.030 € UAH 483.000 UAH
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 9.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
11.750 € UAH 514.500 UAH
Секач за маслена репка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
9.829 € UAH 430.500 UAH
Секач за маслена репка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
30.590 € UAH 1.340.000 UAH
Адаптер за соја
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
7.911 € UAH 346.500 UAH
Секач за маслена репка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.290 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи