Филтри -

Жетварки New Holland

Резултати од пребарување: 150 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

150 огласа: Жетварки New Holland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
6.580 € PLN 28.000 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Bolesławiec
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2020 Километража 298 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
66.256 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
аукција 549,50 € DKK 4.100 DKK
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
нови адаптер за пченка New Holland AkturkMakina
1
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
19.350 €
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
40.068 €
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
75.715 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Капацитет 100 т/ч Работна брзина 5 км/ч
Година 12/2013 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Mironovka
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
6.031 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
56.957 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Адаптер за жито
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
секач за маслена репка New Holland
1
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 3.96 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 150 огласа
Прикажи