Филтри -

Жетварки New Holland од Полска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Жетварки New Holland од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.890 € PLN 200.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.310 € PLN 125.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража 321 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
6.565 € PLN 28.000 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Bolesławiec

Other makes in the section "Жетварки од Полска"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
7.011 € PLN 29.900 PLN
Ротациона жетварка за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
4.666 € PLN 19.900 PLN
Ротациона жетварка за пченка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
4.689 € PLN 20.000 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
5.627 € PLN 24.000 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
адаптер за пченка Kemper PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY KEMPER 360 - 2009 ROK - ADAPTACJA CLAAS адаптер за пченка Kemper PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY KEMPER 360 - 2009 ROK - ADAPTACJA CLAAS
2
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.627 € PLN 24.000 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
4.689 € PLN 20.000 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
23.640 € PLN 100.800 PLN
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
12.780 € PLN 54.500 PLN
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
13.600 € PLN 58.000 PLN
Собирач со валјаци
Работна брзина 14 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Ciechanów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
2.579 € PLN 11.000 PLN
Собирач со валјаци
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rakoniewice, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
11.250 € PLN 48.000 PLN
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
15.710 € PLN 67.000 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се