Филтри -

Жетварки Olimac

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

34 огласа: Жетварки Olimac

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.700 €
Адаптер за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
500 US$ EUR ≈ 461,70 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража 700 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Диканька
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gerichshain
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
нови адаптер за пченка Olimac Drago GT (8 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нові Санжари
нови адаптер за пченка Olimac Drago II (8 рядков)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нові Санжари
нови адаптер за жетва на сончоглед Olimac Drago Gold (8 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.17 м
Украина, Нові Санжари
Контактирајте го продавачот
13.400 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2004 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража 700 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
адаптер за пченка Olimac Drago NR8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.320 €
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Теплик
адаптер за пченка Olimac DRAGO SR 6 TR
1
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.930 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
адаптер за пченка Olimac DRAGO 8/75
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
18.540 € UAH 800.000 UAH
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Kaunas
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи