Филтри -

Жетварки Olimac од Украина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Жетварки Olimac од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража 700 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.910 €
Адаптер за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.220 € UAH 800.000 UAH
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.520 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Dykanka
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража 700 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
500 US$ EUR ≈ 467,90 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
нови адаптер за пченка Olimac Drago GT (8 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нові Санжари
нови адаптер за пченка Olimac Drago II (8 рядков)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нові Санжари
нови адаптер за жетва на сончоглед Olimac Drago Gold (8 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.17 м
Украина, Нові Санжари
адаптер за пченка Olimac Drago NR8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.100 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
адаптер за пченка Olimac DRAGO 8/75
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
адаптер за пченка Olimac DRAGO 8/70
1
Контактирајте го продавачот
9.900 US$ EUR ≈ 9.264 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи