Филтри -

Жетварки Oros од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Жетварки Oros

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
36.914 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.750 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4760 м
Унгарија, Szeged
адаптер за пченка Oros 6 Randuri адаптер за пченка Oros 6 Randuri адаптер за пченка Oros 6 Randuri
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4.74 м
Романија
адаптер за пченка Oros 670 UNI SA адаптер за пченка Oros 670 UNI SA адаптер за пченка Oros 670 UNI SA
3
Контактирајте го продавачот
5.300 €
Адаптер за пченка
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
адаптер за пченка Oros HSA 8
1
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
адаптер за пченка Oros HSA 8
1
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи