Филтри -

Жетварки Pöttinger

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Жетварки Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за пченка Pöttinger MEX II
1
Контактирајте го продавачот
490 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
адаптер за жито Pöttinger Novacat 305 H ED адаптер за жито Pöttinger Novacat 305 H ED адаптер за жито Pöttinger Novacat 305 H ED
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou

Other makes in the section "Жетварки"

адаптер за соја Biso Flex адаптер за соја Biso Flex
2
Контактирајте го продавачот
1.900 US$ EUR ≈ 1.752 €
Адаптер за соја
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юрченкове
адаптер за соја Biso Flex адаптер за соја Biso Flex
2
Контактирајте го продавачот
1.900 US$ EUR ≈ 1.752 €
Адаптер за соја
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юрченкове
адаптер за соја Biso Flex адаптер за соја Biso Flex
2
Контактирајте го продавачот
1.900 US$ EUR ≈ 1.752 €
Адаптер за соја
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юрченкове
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.520 €
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.600 €
Адаптер за жито
Работна брзина 10 км/ч
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина
Контактирајте го продавачот
77.500 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Работна брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
5.150 €
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
7.011 € PLN 29.900 PLN
Ротациона жетварка за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.994 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.228 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
4.666 € PLN 19.900 PLN
Ротациона жетварка за пченка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
адаптер за пченка Krone XCOLLECT 900-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража 2497 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
адаптер за жито John Deere FLEX 7.6м. ДЕМО адаптер за жито John Deere FLEX 7.6м. ДЕМО адаптер за жито John Deere FLEX 7.6м. ДЕМО
3
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.130 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нестеровка
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.490 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Череповая
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се