Филтри -

Жетварки Rostselmash

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Жетварки Rostselmash

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови собирач со валјаци Rostselmash Swa Pick-340/43
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Узбекистан, Tashkent
нови адаптер за жито Rostselmash RSM-100.70
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4.95 м
Узбекистан, Tashkent
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови ротациона жетварка за пченка Rostselmash ЖРН-600
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Узбекистан, Tashkent
адаптер за пченка Rostselmash ППК-41
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
799,10 € UAH 35.000 UAH
Друг адаптер за комбајн
Година 07/2004 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Лісоводи
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.840 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Pavlohrad
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.486 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт.Володарка
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи