Филтри -

Жетварки Sampo

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Жетварки Sampo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
адаптер за жито Sampo 11,5"
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet

Други марки во делот "Жетварки"

Контактирајте го продавачот
249.500 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-48683 Ahaus
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.275 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Секач за маслена репка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow
3
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gerichshain
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.910 €
Адаптер за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
1.393 € UAH 61.000 UAH
Адаптер за жито
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Белая - Церковь
адаптер за жито Metalfor S770 адаптер за жито Metalfor S770 адаптер за жито Metalfor S770
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.230 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
собирач со валјаци John Deere 630 B
1
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bordelum
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.970 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Сахновщина
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
121.950 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
21.600 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
570,80 € UAH 25.000 UAH
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.850 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.3 м
Украина
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.140 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
48.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи