Филтри -

Жетварки SunfloroMash

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

36 огласа: Жетварки SunfloroMash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
9.270 € UAH 400.000 UAH
Собирач со валјаци
Работна брзина 8 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.569 € UAH 154.000 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
6.929 € UAH 299.000 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.3 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
1.110 € UAH 47.900 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
12.180 € UAH 525.500 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 02/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година 11/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
5.400 € UAH 233.000 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 8 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
12.750 € UAH 550.200 UAH
Адаптер за жито
Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
1.089 € UAH 47.000 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 02/2024 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
12.890 € UAH 556.400 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
9.801 € UAH 422.900 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 4.7 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
3.314 € UAH 143.000 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.804 € UAH 379.900 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
31.360 € UAH 1.353.000 UAH
Адаптер за пченка
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 5.75 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.809 € UAH 380.100 UAH
Адаптер за соја
Работна брзина 5 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
16.880 € UAH 728.500 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
16.550 € UAH 714.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
11.310 € UAH 488.100 UAH
Адаптер за соја
Работна брзина 5 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
19.420 € UAH 837.800 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
14.330 € UAH 618.500 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.374 € UAH 318.200 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Дніпро
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи