Филтри -

Жетварки Ukr.Agro-Servis

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Жетварки Ukr.Agro-Servis

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови адаптер за жито Ukr.Agro-Servis Славянка УАС
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Капацитет 4 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 01/2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Kharkiv
нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis жатка для льна Славянка нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis жатка для льна Славянка нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis жатка для льна Славянка
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Жетварка за чешлање
Капацитет 3.5 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 07/2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kharkiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis жатка для зерновых очесывающая Славянка УАС-7 нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis жатка для зерновых очесывающая Славянка УАС-7
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Жетварка за чешлање
Капацитет 4 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 01/2020 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Kharkiv
нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis жатка Славянка
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Жетварка за чешлање
Капацитет 3 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Kharkiv
нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis очесывающая Славянка УАС-5 нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis очесывающая Славянка УАС-5
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Жетварка за чешлање
Капацитет 3 т/ч Работна брзина 7 км/ч
Година 01/2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Kharkiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи