Филтри -

Жетварки Ziegler

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Жетварки Ziegler

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
25.800 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 21.950 €
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.370 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
31.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 5.9 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
32.724 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
25.800 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовлянський р-н
адаптер за пченка Ziegler MAISPFLÜCKER
1
Контактирајте го продавачот
аукција 14.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.724 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
11.345 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
2.889 € UAH 131.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
3.043 € UAH 138.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 11 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2017 Километража 270 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
34.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 4.2 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 11 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи