Филтри -

Жетварки Zürn

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Жетварки Zürn

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Бугарија, Targovishte
нови адаптер за жито Zürn 725PF нови адаптер за жито Zürn 725PF нови адаптер за жито Zürn 725PF
3
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Бугарија, Targovishte
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2021 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
10.500 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Адаптер за жито
Работна брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Schöntal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина
нови секач за маслена репка Zürn Ріпаковий стіл / рапсовый стол Claas Maxflex нови секач за маслена репка Zürn Ріпаковий стіл / рапсовый стол Claas Maxflex
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
1 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Украина
Контактирајте го продавачот
13.200 US$ EUR ≈ 12.160 €
Секач за маслена репка
Година 2017 Километража 200 м/ч Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
36.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
нови адаптер за жетва на сончоглед Zürn Solero 14/70
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 9 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
секач за маслена репка Zürn 618R
1
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Секач за маслена репка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.371 €
Секач за маслена репка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Albersdorf
адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow
3
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gerichshain
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи