Филтри -

Жетварки од Белорусија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Жетварки од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
5.999 € BYN 21.000 BYN
Друг адаптер за комбајн
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Пружаны, Брестская Обл
Контактирајте го продавачот
8.571 € BYN 30.000 BYN
Адаптер за пченка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Korolev Stan
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови адаптер за жито Ozon Ж 06 нови адаптер за жито Ozon Ж 06
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.050 € BYN 136.700 BYN
Адаптер за жито
Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
21.480 € BYN 75.190 BYN
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Пинск, Брестская Обл
адаптер за пченка Capello QUASAR 5 адаптер за пченка Capello QUASAR 5 адаптер за пченка Capello QUASAR 5
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белорусија, Брестский район
нови адаптер за пченка Oros 3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Gomel
нови адаптер за пченка Oros RUS 8R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Gomel
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи