Филтри -

Жетварки од Бугарија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Жетварки од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
адаптер за пченка Fantini LH адаптер за пченка Fantini LH
2
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
нови адаптер за жито Zürn 725PF нови адаптер за жито Zürn 725PF нови адаптер за жито Zürn 725PF
3
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Бугарија, Targovishte
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Бугарија, Targovishte
адаптер за пченка Fantini LH3 адаптер за пченка Fantini LH3
2
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.007 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Montana
Контактирајте го продавачот
20.960 € BGN 41.000 BGN
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Montana
Контактирајте го продавачот
15.340 € BGN 30.000 BGN
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
14.320 € BGN 28.000 BGN
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
46.696 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Бугарија, Ruse
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Montana
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Pleven
Контактирајте го продавачот
7.669 € BGN 15.000 BGN
Адаптер за жито
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Silistra
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи