Филтри -

Жетварки од Франција

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

29 огласа: Жетварки од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.92 м
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 09/2023 Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Франција, Aurice
адаптер за жито 270 fpe адаптер за жито 270 fpe
2
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Франција, Tours
адаптер за жито 375 plus адаптер за жито 375 plus
2
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 6.7 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража 300 м/ч Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2018 Километража 2500 м/ч Ширина на опфаќање 9.15 м
Франција, Aurice
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи