Филтри -

Жетварки - Казахстан

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Жетварки - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови адаптер за пченка Fimaks СИЛОРЕЗКИ | DOUBLE CHOP 1500 |
1
Контактирајте го продавачот
11.060 € KZT 5.350.000 KZT
Адаптер за пченка
Капацитет 20 т/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Казахстан, Astana
нови адаптер за пченка Fimaks СИЛОРЕЗКИ | DOUBLE CHOP 2100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.540 € KZT 8.000.000 KZT
Адаптер за пченка
Капацитет 30 т/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Казахстан, Astana
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови адаптер за пченка Fimaks RF-152 нови адаптер за пченка Fimaks RF-152
2
Контактирајте го продавачот
6.823 € KZT 3.300.000 KZT
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Казахстан, Astana

Огласи од други земји во делот "Жетварки"

Контактирајте го продавачот
5.900 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Адаптер за жито
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
249.500 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.275 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Секач за маслена репка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow
3
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gerichshain
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи