Филтри -

Жетварки од Романија

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

43 огласа: Жетварки од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
34.400 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
адаптер за пченка Geringhoff RD 600 адаптер за пченка Geringhoff RD 600 адаптер за пченка Geringhoff RD 600
3
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Романија, Inand
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Друг адаптер за комбајн
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.05 м
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
адаптер за жетва на сончоглед Claas Sunspeed адаптер за жетва на сончоглед Claas Sunspeed адаптер за жетва на сончоглед Claas Sunspeed
3
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
950 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Адаптер за пченка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
секач за маслена репка John Deere Masa Rapita секач за маслена репка John Deere Masa Rapita секач за маслена репка John Deere Masa Rapita
3
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Романија
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
адаптер за пченка Geringhoff  RD 800B
1
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
адаптер за пченка Oros HSA 8
1
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
адаптер за жито John Deere 630R
1
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
адаптер за пченка Oros HSA 8
1
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
адаптер за пченка Geringhoff  PCA 800/B
1
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи