Филтри -

Жетварки од Украина

Резултати од пребарување: 1010 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1010 огласа: Жетварки од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
1.698 € UAH 77.000 UAH
Адаптер за жито
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.320 €
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Володарка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, смт.Володарка
адаптер за жито Claas Vario 900 адаптер за жито Claas Vario 900
2
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2010 Километража 2100 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 12/2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за соја
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.755 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.610 €
Адаптер за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.725 €
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
13.010 € UAH 590.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 02/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
12.270 € UAH 556.400 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
9.923 € UAH 450.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
12.970 € UAH 588.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
15.700 € UAH 712.100 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
16.980 € UAH 770.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
14.330 € UAH 650.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
25.800 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.450 €
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.480 €
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Украина, Августівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1010 огласа
Прикажи