Agronetto » LVD Bernard Krone GmbH
4.6
204 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
204

LVD Bernard Krone GmbH

Контакти
Во продажба: 603 огласа
6 години на Agronetto
Hermann Bangert
Hermann Bangert
Јазици: германски, руски, англиски
Пон. - Пет. 07:30 - 16:45
+49 5977 9... Прикажи +49 5977 935262
+49 162 13... Прикажи +49 162 1307370
+49 5977 9... Прикажи +49 5977 935484
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 48480, Spelle, Max-Eyth-Straße 1
Локално време на дилерот: 00:07 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи LVD Bernard Krone GmbH
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

603 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
15.250 €
Тркала трактор
Година 1996 Километража 14999 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Тркала трактор
Година 2011 Километража 12188 м/ч Сила
Германија, 49757 Werlte
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 2200 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 1997 Километража Капацитет
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
145.900 €
Тркала трактор
Година 2022 Километража 810 м/ч Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Самоодна мешалка за сточна храна
Зафатнина 2100 м³
Година 2023 Километража Сила
Германија, 23936 Upahl
Контактирајте го продавачот
75.900 €
Тркала трактор
Година 2012 Километража 6220 м/ч Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
139.900 €
Тркала трактор
Година 2023 Километража 990 м/ч Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
5.300 €
Тркало
Година 2022 Километража
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Тркала трактор
Година 2009 Километража 8960 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Преса за роло бали
Година 2018 Километража 21800 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
134.900 €
Тркала трактор
Година 2022 Километража 371 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
35.750 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Мешалка за сточна храна
Зафатнина 30000 м³
Година 2014 Километража Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2016 Километража Сила
Германија, 48480 Spelle