Agronetto » Lager Bašić d.o.o.
4.3
34 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
34

Lager Bašić d.o.o.

Контакти
Во продажба: 744 огласа
6 години на Agronetto
26 години на пазарот
Josip Tomić
Josip Tomić
Јазици: англиски, хрватски
+385 1 556... Прикажи +385 1 5560 980
+385 99 263... Прикажи +385 99 263 0762
Адреса
Хрватска, 10255, Donji Stupnik, Trgovačka ulica 3
Локално време на дилерот: 23:46 (CEST)
Хрватска, Karlovac
Србија, Beograd
Локално време на дилерот: 23:46 (CEST)
Прикажи се (9)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Lager Bašić d.o.o.
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

744 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2007 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
мотор Deutz-Fahr V8L413F за тркала трактор
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Систем за наводнување
Година 1995 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2007 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Шумарски мулчер
Година 2008 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фаќалка за трупци
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Шумарски мулчер
Година 2004 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински генератор
Година 2023 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2012 Километража 5409 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински генератор
Година 2023 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 12723 м/ч Сила
Шпанија, Alaquàs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 6803 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 14620 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje