Филтри -

Ваги за добиток

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Ваги за добиток

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост
нови вага за добиток M-Rol Elektroniczna waga inwentarzowa TYP WG-2/1 dla bydła
1
Контактирајте го продавачот
1.645 € PLN 7.002 PLN
Година 2023 Носивост 2500 кг
Полска, Odolanów
Контактирајте го продавачот
1.575 € PLN 6.700 PLN
Година Носивост 2500 кг
Полска, Warsaw
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи