Agronetto » Dingemanse Trucks & Trailers
4.1
56 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
56

Dingemanse Trucks & Trailers

Контакти
Во продажба: 629 огласа
19 години на Agronetto
71 години на пазарот
Јазици: француски, руски, полски, холандски, германски, англиски
Пон. - Пет. 08:30 - 17:30
Саб. 09:00 - 12:00
+31 164 61... Прикажи +31 164 612 460
+31 164 61... Прикажи +31 164 616 831
+31 164 61... Прикажи +31 164 616 014
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 4631, Hoogerheide, Antwerpsestraatweg 177
Локално време на дилерот: 12:53 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Dingemanse Trucks & Trailers
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

629 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13420 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10-19 Километража 724000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 35932 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-22 Километража 807000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 30150 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-06-28 Километража 550500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 33670 кг
Година 1998-02-09 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 37021 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-07-27 Километража 1008000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Носивост 31520 кг
Година 2003-04-09 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Носивост 32400 кг
Година 2001-02-07 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Носивост 31400 кг
Година 2010-01-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Носивост 31080 кг
Година 2002-03-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2002-06-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2001-12-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Носивост 29900 кг
Година 1992-07-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2013-01-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Носивост 29100 кг
Година 1999-03-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1996-06-27 Километража 159150 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Agronetto