Agronetto » J R Firby Ltd
4.8
8 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
8

J R Firby Ltd

Контакти
Во продажба: 260 огласа
8 години на Agronetto
Richard Firby
Richard Firby
+44 1653 6... Прикажи +44 1653 628614
Јазици: англиски
+44 7831 7... Прикажи +44 7831 776752
Адреса
Обединето Кралство, Англија, SLINGSBY, CARR HOUSE FARM - GREEN DYKE LANE - SLINGSBY - YORK - NORTH YORKSHIRE - ENGLAND - YO62 4AX
Локално време на дилерот: 11:52 (BST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи J R Firby Ltd
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

260 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
8.966 € GBP 7.550 GBP
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
5.938 € GBP 5.000 GBP
Преса за роло бали
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
38.600 € GBP 32.500 GBP
Тркала трактор
Година 2014 Километража 9753 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
26.130 € GBP 22.000 GBP
Комбинирана сеалка
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
23.160 € GBP 19.500 GBP
Комбинирана сеалка
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
5.344 € GBP 4.500 GBP
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
6.294 € GBP 5.300 GBP
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1992 Километража 4306 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
22.560 € GBP 19.000 GBP
Самоодна прскалка
Година 2003 Километража 8563 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
29.100 € GBP 24.500 GBP
Комбинирана сеалка
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
34.320 € GBP 28.900 GBP
Механичка сеалка
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
самоодна прскалка Bateman RB25 3000L 30m Sprayer
1
Контактирајте го продавачот
23.160 € GBP 19.500 GBP
Самоодна прскалка
Година 2002 Километража 11000 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
гума за трактор 17.50 R 24
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гума за трактор
Година Километража
Обединето Кралство, SLINGSBY
гума за трактор BKT Used гума за трактор BKT Used гума за трактор BKT Used
3
Контактирајте го продавачот
415,70 € GBP 350 GBP
Гума за трактор
Година Километража
Обединето Кралство, SLINGSBY