Agronetto » Sooy Bvba
5.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1

Sooy Bvba

Контакти
Во продажба: 14 огласа
9 години на Agronetto
17 години на пазарот
Geert Vandeweyer
Geert Vandeweyer
Јазици: англиски
+32 495 53 ... Прикажи +32 495 53 35 88
Адреса
Белгија, Лимбург, 3990, Grote-Brogel (Peer), <br>Reppelerweg 38
Локално време на дилерот: 13:31 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Sooy Bvba
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

14 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 36400 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2002 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 106100 кг Суспензија хидраулично
Година 11/2009 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 71610 кг Суспензија хидраулично
Година 07/2009 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 7400 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2003 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 76250 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2001 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 28850 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2004 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на стакло
Носивост 34400 кг Суспензија хидраулично
Година 02/2002 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 28080 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2005 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година 1997 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Носивост 27460 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1994 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 4500 кг
Година 11/1996 Километража 3753 м/ч Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 40000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 06/1977 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година 2010 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Носивост 37000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 06/1995 Километража Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)