Филтри -

Транспортни возила

Резултати од пребарување: 807 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

807 огласа: Транспортни возила

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Контактирајте го продавачот
20.650 €
Тракторска приколка
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Sittensen
тракторска приколка Bergmann HTW 65 agro tridem 55m3 silage 34/27t тракторска приколка Bergmann HTW 65 agro tridem 55m3 silage 34/27t
2
Контактирајте го продавачот
40.400 € CZK 999.900 CZK
Тракторска приколка
Зафатнина 55 м³
Година 2012 Километража Носивост
Чехија, Zlín
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Тракторска приколка
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тракторска приколка
Зафатнина 22 м³
Година 2023 Километража Носивост
Бугарија, Targovishte
аукција 17,19 € SEK 200 SEK
Тракторска приколка
Зафатнина 6.75 м³
Година Километража Носивост 5500 кг
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција 8,60 € SEK 100 SEK
Тракторска приколка
Година 1982 Километража Носивост 13000 кг
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.211 € UAH 268.000 UAH
Приколка за жетварка
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
1.700 € Со вклучен ДДВ
Приколка за жетварка
Година 2020 Километража Носивост
Украина
аукција аукција
Тракторска приколка
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција 128,90 € SEK 1.500 SEK
Тракторска приколка
Година 1990 Километража Носивост
Шведска, Bollnäs
Контактирајте го продавачот
2.086 € UAH 90.000 UAH
Приколка за жетварка
Година 1998 Километража Носивост
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
3.592 € UAH 155.000 UAH
Приколка за жетварка
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Гнівань
нови приколка за жетварка John Deere зернові, гідрофлекс ( 625F, 630F), кукурудзяні нови приколка за жетварка John Deere зернові, гідрофлекс ( 625F, 630F), кукурудзяні нови приколка за жетварка John Deere зернові, гідрофлекс ( 625F, 630F), кукурудзяні
3
Контактирајте го продавачот
5.678 € UAH 245.000 UAH
Приколка за жетварка
Транспортна должина 10 м
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Kyiv
нови приколка за жетварка Case IH Соя, гідрофлекс, зернові, кукурудзяні нови приколка за жетварка Case IH Соя, гідрофлекс, зернові, кукурудзяні нови приколка за жетварка Case IH Соя, гідрофлекс, зернові, кукурудзяні
3
Контактирајте го продавачот
5.678 € UAH 245.000 UAH
Приколка за жетварка
Транспортна должина 10 м
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
аукција 5.900 € Со вклучен ДДВ
Тракторска приколка
Година Километража Носивост
Франција
аукција 8,60 € SEK 100 SEK
Тракторска приколка
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тракторска приколка
Година Километража Носивост
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
4.978 € UAH 214.800 UAH
Приколка за жетварка
Транспортна должина 14.8 м
Година Километража Носивост 4000 кг
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
3.417 € UAH 147.500 UAH
Приколка за жетварка
Година Километража Носивост
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тракторска приколка
Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Носивост 9400 кг
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тракторска приколка
Зафатнина 2.6 м³
Година 2020 Километража Носивост 2000 кг
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарна количка за житни зрна
Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Носивост 11250 кг
Украина
нови тракторска приколка нови тракторска приколка нови тракторска приколка
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тракторска приколка
Зафатнина 7 м³
Година Километража Носивост 6000 кг
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
23.845 €
Тракторска приколка
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Bockel - Gyhum
аукција 163,30 € SEK 1.900 SEK
Тракторска приколка
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 807 огласа
Прикажи